START -- AKTUALNOŚCI -- KONTAKT

Serwis Lodówek i Naprawa Pralek to nasza specjalność!

AKTUALNOŚCI:


2010-10-12Serwis pralek Gdynia

Prawie każdy staje kiedyś przed problemem zakupu pralki. Producentów jest wielu: Aeg, Amica, Ariston, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, Lg, Mastercook, Miele Polar, Samsung. Łatwo w tym wszystkim się pogubić, dać omamić sprzedawcą sprzętu agd.

Naprawa lodówek Gdynia
2010-09-18Serwis lodówek

Oferujemy serwis pralek i lodówek.

Działamy w trójmieście (Gdańsk, Gdynia i Sopot) i okolicach (Pruszcz Gdański). W dalsze odległości proponujemy tani wynajem samochodu.

Naprawa lodówek Gdańsk
2010-09-02Naprawa pralek

Naprawiamy pralki, lodówki, chłodziarki, zamrażarki.

Nasz serwis działa na terenie trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot) i okolic (Pruszcz Gdański)

Serwis lodówek Gdańsk
2010-08-28Praca doktorska o Pralce

Wygląd pralki automatycznej pozostaje niezmieniony mniej więcej od 50 lat: białe pudło z otworem pośrodku na wysokości ok. 60 cm od podłogi. Taka budowa jest niestety mało ergonomiczna i sprawia, że starsze osoby często mają poważne trudności z samodzielnym robieniem prania w domu.

Według holenderskiej doktorantki Nicole Busch, problem ten można usunąć przy pomocy niewielkich modyfikacji kształtu pralki. Podczas eksperymentów laboratoryjnych Busch ustaliła najważniejsze wymogi, jakie powinna spełniać dobra i ergonomiczna pralka: otwór do ładowania prania powinien znajdować się na wysokości 100-105 cm nad podłogą, bęben pralki powinien być nachylony pod kątem 30 stopni od poziomu, zaś blisko otworu powinno się znajdować specjalne oparcie na kosz, z którego ładowane są do pralki brudne rzeczy. W ramach swojej pracy doktorskiej Busch analizowała również rozmaite style prania w różnych zakątkach świata dowodząc, że nie istnieje coś takiego jak globalny styl robienia prania.


Naprawa i serwis lodówek Sopot
2010-08-14Pyton w Pralce

Mieszkanka amerykańskiego stanu Maine przeżyła szok, gdy nagle pranie, które wyjmowała z pralki, zaczęło się ruszać i z bębna wysunęła się głowa olbrzymiego węża.

Przerażona kobieta nie straciła głowy, błyskawicznie zamknęła pralkę i wezwała na pomoc służby ochrony zwierząt. Po ich przybyciu okazało się, że w pralce pani Mary Ranger zadomowił się 2,5-metrowy pyton.

Zdaniem ratowników, wielki gad prawdopodobnie wszedł do pralki rurami kanalizacyjnymi. Został usunięty i przewieziony do schroniska dla zwierząt. Nie ustalono, skąd pochodził.
Pani Ranger zrelacjonowała historię miejscowej telewizji - jak zaznaczyła, od dnia znalezienia pytona uważnie sprawdza pralkę przed, po i nawet w trakcie cyklu prania, obawiając się podobnych niespodzianek.


Naprawa Pralki w Gdańsku
2010-07-30HISTORIA PRALKI

Urządzenie do prania. Pierwszą pralkę zbudował J. King w 1851 roku. Działała ona na parę, a zasada tej pralki znacznie odbiegała od naśladowania ręcznych czynności. Została ona zaprezentowana na Wystawie Światowej w Londynie pod nazwą MacAlpine. Sprzęt napędzany prądem elektrycznym zaczęto konstruować dopiero w 1899 roku, kiedy wynaleziono silnik elektryczny. Jedną z pierwszych była pralka z bębnem z emaliowanego drewna zbudowana w 1907 roku przez Alvę Fishera. Przez lata pojawiały się różne rozwiązania konstrukcyjne: poziome lub pionowe ustawienie bębna, zmienna liczba obrotów, itp. Z czasem pralki półautomatyczne zostały wyparte przez automatyczne. Maszyna z 1934 roku sama regulowała temperaturę, dozowała proszek i płukała.

W 1937 roku w USA zbudowano pierwszą pralkę automatyczną (programowaną), która sama wykonywała czynności: prania, płukania, odwirowania. Ponadto miała ona możliwość czasowego zaprogramowania czynności, ustawienia temperatury wody czy szybkości obrotów. Pierwszą polską pralkę automatyczną wyprodukowała w latach siedemdziesiątych firma ,,Polar" z Wrocławia.


Serwis pralek Gdynia
2010-07-12Niezawodne pralki

Świat w niej już nie wiruje? Zleć to nam!
Naprawiamy pralki małe i duże... na terenie trójmiasta i okolic

Serwis pralek z Trójmiasta
2010-06-22PORADA 6

Dbaj o uszczelki w lodówce, zaś w starej możesz sprawdzić ich szczelność poprzez włożenie kartki papieru pomiędzy drzwi lodówki i zamknięcie jej; jeżeli uszczelki są dobre kartka nie powinna dać się łatwo wyciągnąć, w przeciwnym wypadku wymień uszczelki.

Serwis lodówki Trójmiasto
2010-06-14PORADA 5

Nie używaj ostrych przedmiotów do usuwania warstw lodu podczas rozmrażania. Samochód zastępczy.

Naprawa lodówki Sopot
2010-05-21PORADA 4

Regularnie rozmrażaj lodówkę (chyba że posiada funkcję automatycznego rozmrażania).

Naprawa lodówki Gdańsk
2010-05-08PORADA 3

Ustaw odpowiednie temperatury dla poszczególnych części lodówki: 6-7 °C w części chłodzącej i -18 °C w zamrażarce (trwałość produktów nie zwiększa się praktycznie przy dalszym obniżaniu temperatury, natomiast zużycie prądu gwałtownie rośnie).

Naprawa lodówek Trójmiasto
2010-04-20PORADA 2

Produkty z zamrażarki rozmrażaj o ile to możliwe w lodówce (zamrożony produkt schładza wnętrze w części chłodzącej oszczędzając w ten sposób energię jaką musiałaby zużyć lodówka na obniżenie temperatury).

Serwis lodówki Trójmiasto
2010-04-07PORADA 1

Produkty bez opakowań zawijaj w papier lub włóż do pojemnika przed włożeniem do lodówki lub zamrażarki.

Naprawa lodówki Trójmiasto
2010-03-08Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Kobietą życzymy życia usłanego kwiatami bez brudów w koszu na pranie ;)

Naprawa pralki Sopot
2010-02-27Kupujemy pralkę...

Planujesz kupić pralkę? Oto kilka porad jak dobrze wybrać i nie przepłacić:

Jak wybrać pralkę
Porównywarka cen pralek

Administrator
2010-02-14Walentynki

Z okazji WALENTYNEK! Wszystkim zakochanym życzymy Wszystkiego Najlepszego :)

Naprawa lodówek Gdynia
2010-01-25Serwis Pralek

Oczywiście naprawa lodówek to nie wszystko co potrafią Nasi pracownicy... naprawiamy również każdego rodzaju pralki. Wypożyczalnia samochodów.

Naprawa pralek Gdańsk
2010-01-10Serwis i Naprawa Lodówek

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy... naprawiamy lodówki szybko, sprawnie i na miejscu u klienta!

Naprawa lodówek trójmiasto
2009-12-24Boże Narodzenie

Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką!
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Serwis Pralek i Lodówek z Trójmiasta
2009-12-06Mikołajki

Z okazji MIKOŁAJEK, życzymy Państwu wszystkiego najlepszego!

Naprawa Pralek i Lodówek
2009-11-28Garść linków

Planujesz kupić lodówkę? Oto kilka porad jak dobrze wybrać i nie przepłacić:

Jak wybrać lodówkę
Porównywarka cen lodówek

Administrator
2009-11-22Dodano nowe zakładki

Od dnia dzisiejszego w zakładce AKTUALNOŚCI będziemy dodawać dwa razy w miesiącu nowe informacje dotyczące firmy... i nie tylko.

Administrator